Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

usługi

2013.02.22 g. 20:55

Oklejanie witryn

Współczesna witryna sklepu, czy salonu sprzedaży to przede wszystkim miejsce ekspozycji reklamy, informacji o promocjach i aktualnej ofercie. Zachęca potencjalnego Klienta do wejścia i informuje o ofercie oraz aktualnych promocjach.

Naniesienie reklam na witrynę sklepową można zrealizować na kilka różnych sposobów, można też połączyć kilka technik w celu uzyskania lepszego efektu. Najprostszym sposobem wyróżnienia swojej działalności są proste napisy na szybach - litery wycięte z folii samoprzylepnej o określonej kolorystyce. Nieco bardziej skomplikowaną formą są wycięte z folii jednobarwnych znaki graficzne, logotypy oraz niewielkie wydruki o nieregularnych kształtach.

 

Bardziej zaawansowane projekty obejmują oklejanie całych witryn (lub dużych ich części) folią z pełnokolorowym wydrukiem. W tej technologii można np. drukować zdjęcia lub grafiki bez ograniczeń kolorystycznych. Zasłaniać lub przesłaniać powierzchnie. Drukując reklamę na szyby / witryny stosujemy dwa różne rodzaje folii samoprzylepnej.

 

Pierwsza z nich to folia OWV (czyli tzw. folia z dziurkami) perforowana folia samoprzylepna do naklejania na szyby, o wysokiej przepuszczalności światła. Jeśli ma być zapewniona widoczność na zewnątrz, jest to idealna folia do tego zastosowania.

 

Druga, to standardowa folia do pełno kolorowych wydruków, która nie daje nam możliwości zajrzenia do wnętrza.

 

kontakt: grzegorz@ankar.pl, 501 086 911

 

więcej: www.banery.pl

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy