Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Hotele

2010.10.11 g. 14:49

Hotel Marriott pozostaje w centrum

Podpisano umowę na kolejne 35 lat

Przedłużenie umowy na następnych 35 lat jest naturalną konsekwencją dotychczasowej długoletniej i satysfakcjonującej współpracy z LIM Joint Venture.

To również dowód na to, iż formuła kompleksu biurowo-hotelowego, zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy, spełnia oczekiwania nie tylko nasze, ale przede wszystkim naszych klientów. Nowy kontrakt oznacza dalszy rozwój hotelu Marriott i możliwość doskonalenia świadczonych w nim usług - powiedział Albert Helms, Dyrektor Generalny Hotelu Marriott Warszawa.

 

Hotel Marriott Warszawa został otwarty w 1989 roku i był pierwszym w Europie Środkowej hotelem oferującym zachodnie standardy.

 

Warszawski Marriott to 518 pokoi w tym 95 luksusowych apartamentów o łącznej powierzchni ponad 16 tysięcy mkw. W hotelu znajduje się 16 sal konferencyjnych o całkowitej powierzchni 2500 mkw., a także centrum fitness, sauna i basen.

 

Marriott zarządza również restauracjami Parmizzano's i Lila Weneda, barami Panorama Bar & Lounge i Champions oraz kawiarnią Vienna.Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy