Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Kolej

2013.12.09 g. 21:34

Koleje Mazowieckie dla firm

Ulgi dla pracowników
Firma z KM” to specjalna oferta przewoźnika, umożliwiająca wykupienie dla pracowników legitymacji, dzięki którym koszty ich podróży do pracy pociągiem będą niższe.

Firma z KM” to oferta ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno wśród pracodawców, jak też ich pracowników. Dowodem na to jest wciąż rosnąca liczba firm korzystających z tego rodzaju oferty. W porównaniu z rokiem 2012 liczba pracodawców, którzy w 2013 roku w ten sposób zainwestowali w swoich pracowników, niemal się podwoiła, wzrastając z 32 do 55. Z tego względu również w nadchodzącym roku Koleje Mazowieckie proponują pracodawcom wykupienie usługi transportowej, adresowanej bezpośrednio do ich pracowników. Każdy pracownik, którego pracodawca zakupi taką usługę na 2014 rok, otrzyma specjalną legitymację, upoważniająca go do zakupu każdego rodzaju biletu Kolei Mazowieckich ze zniżką 35% (z wyłączeniem ofert specjalnych).

 

Pociąg FLIRT Koleji Mazowieckich na Dworcu Warszawa Śródmieście. Fot. Baseciq

 

Pociąg FLIRT Koleji Mazowieckich
na Dworcu Warszawa Śródmieście.
Fot. Baseciq
Źródło Wikipedia

 

"To propozycja, którą kierujemy przede wszystkim do tych pracodawców, którzy w sposób odpowiedzialny myślą o swoich pracownikach. Spółka Koleje Mazowieckie, sama hołdując zasadom odpowiedzialnego biznesu, chce w ten sposób zachęcić także inne firmy do podejmowania działań, będących w trudnych dla rynku pracy czasach istotnym udogodnieniem dla osób korzystających z dojazdu do pracy pociągami KM" – powiedział Dariusz Grajda, członek Zarządu, dyrektor handlowy Kolei Mazowieckich.

 

Szczegółowe informacje na temat oferty „Firma z KM” można znaleźć na stronie internetowej Kolei Mazowieckich www.mazowieckie.com.pl w zakładce Strefa Podróżnych – Oferta dla Pasażera.

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy