Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Plan Warszawy

2005.10.13 g. 18:00

Map24

Wyszukiwanie i planowanie tras.

Map24 to serwis firmy Mapsolute GmbH z Disseldorfu posiadającej swe oddziały w wielu krajach. Serwis oferuje wyszukiwanie ulic w wielu miastach na świecie a także planowanie tras przejazdu. Mapy cyfrowe pochodzą z firm jak TeleAtlas czy Navateq.

W swych zasobach Map24 oferuje również mapę Warszawy. Na płynnie wyświetlanych w Javie mapkach, zajmujących dużą część prawej strony ekranu, ukazują się nazwy ulic, kierunki ruchu w przypadku ulic jednokierunkowych oraz niespodzianka: ikony informacyjne o ważniejszych punktach w okolicy. To restauracje, punkty medyczne, policja, bankomaty, biblioteki wraz z ukazującym się, po ich wskazaniu, opisem z nazwą i numerem telefonu.

Map24 pozwala również na zaplanowanie trasy przejazdu z punktu do punktu przez określone punkty (lub nie). Po podaniu miejsc, które chcesz odwiedzić najpierw pokazuje Ci te miejsca na mapie a następnie, po naciśnięciu "next" wyświetla trasę. Niestety nie planuje objazdu korków ;)

System podaje długość trasy (w milach lub kilometrach, lecz o wyborze trzeba go uprzedzić), przewidywany czas przejazdu (bardzo optymistycznie) oraz dokładny jej opis.

Map24 jest zintegrowany z serwisem Interia.pl - map24.interia.pl


Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy