Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Zdrowie

2013.08.02 g. 12:14

Jak oszczędzać na kosmetykach?

5 prostych sposobów
Dbałość o wygląd nie musi oznaczać wydawania fortuny na kosmetyki. Kupując ekskluzywne marki możesz z powodzeniem zaoszczędzić. Jak to zrobić? Poznaj 5 sposobów na oszczędności.

Nuvialab.pl - logo  1. Sposób numer 1:
  Wybór


  Wybieraj produkty uniwersalne, dobre jakościowo, wydajne
  Wybieraj dobre jakościowo kosmetyki uniwersalne, to znaczy takie, które można wykorzystać na kilka sposobów. Kupując krem przeciwzmarszczkowy zadbaj o to, by dodatkowo nawilżał skórę i pomagał na przykład w usuwaniu przebarwień.
  Produkty dobre jakościowo działają lepiej i skuteczniej, nie stroń od ekskluzywnych marek, które są bardziej wydajne od kosmetyków popularnych.

 2. Sposób numer 2:
  Wymiany


  Nie obawiaj się wymieniać kosmetykami. O ile używałaś ich w sposób higieniczny – nic nie stoi na przeszkodzie by oddać je komuś innemu w zamian otrzymując inne. Większość kosmetyków łatwo można poddać sterylizacji, a niektórym sterylność zapewnia sposób aplikacji.


 3. Sposób numer 3:
  Promocje


  Korzystaj z promocji, rabatów, programów lojalnościowych
  Wiele drogerii oferuje ciekawe promocje, obniżki sezonowe, a wiernym klientom daje korzystne zniżki na zakupy. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet do 20% kwot wydawanych dotychczas na kosmetyki. Rozglądaj się uważnie wokół i korzystaj z promocyjnych ofert.


  Promocje w Nuvialab.pl

 4. Sposób numer 4:
  Kupuj w Internecie


  Zakupy internetowe są tańsze ze względu na niższe koszty magazynowania i sprzedaży towarów. Są też wygodniejsze – zakupione w ten sposób kosmetyki otrzymasz wprost do domu. Internet jest też miejscem, w którym łatwo znajdziesz oferty wymiany kosmetyków, poszukaj ich wśród blogerek zajmujących się tą tematyką.
  Jeśli obawiasz się, że internetowe zakupy mogą być nietrafione jest i na to sposób (patrz: sposób numer 5).

 5. Sposób numer 5:
  Zakupy z gwarancją


  Robiąc zakupy za pośrednictwem internetu zawsze możesz zwrócić zamówione towary. Zdecydowana większość sklepów nie honoruje jednak zwrotów kosmetyków rozpakowanych i używanych. Niektóre drogerie internetowe idą jednak dalej - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów umożliwiają dokonanie zwrotu kosmetyków, które nie spełniły ich oczekiwań. Taką drogerią jest sklep Nuvialab.pl. Kupując produkty objęte gwarancją zyskasz pewność, że w razie niezadowolenia lub rozczarowania kosmetykiem nie stracisz pieniędzy wydanych na jego zakup.

 

Zakupy z gwarancją w Nuvialab.plOpublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy