Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Informacje dla turystów

2010.02.03 g. 15:07

WARS wita Was


WARS S.A. otworzył pierwszą restaurację stacjonarną Green Patio

Z myślą o miłośnikach zdrowej, naturalnej kuchni, została uruchomiona w drugiej połowie stycznia br. nowa restauracja – Green Patio.

 

Oferta lokalu znajdującego się w centrum Warszawy, przy ulicy Nowogrodzkiej 47a, skierowana jest do osób ceniących sobie nie tylko smak potraw, ale także walory zdrowotne składników przygotowywanych dań.

 

Właścicielem restauracji Green Patio jest Spółka WARS S.A. 

 

Coraz więcej osób zwraca uwagę na swoją dietę, są świadomi tego jak ważny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu ma prawidłowe odżywianie. To właśnie dla nich powstaje Green Patio. Dzięki szczegółowym opisom, każdy może dokonać świadomego wyboru,  zdecydować się na potrawę, która ma odpowiednie składniki odżywcze. To bardzo ważne nie tylko dla osób dbających o linię, ale także dla sportowców, kobiet w ciąży, diabetyków  oraz wszystkich zainteresowanych nie tylko smakiem, ale też wartością odżywczą tego, co jedzą.” podkreśla Krzysztof Supa, Prezes WARS S.A.

  

Potrawy serwowane w restauracji będą różnić się od tych, które można zjeść w pociągach. Specyfika lokalowa WARS ogranicza innowacje kulinarne, ale w przypadku restauracji stacjonarnych mamy większe pole manewru, a jedynym ograniczeniem jest inwencja szefa kuchni” – podkreśla Andrzej Buczkowski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju WARS S.A.

 

Wnętrze GreenPatio

 

Green Patio to najnowsza inwestycja Spółki WARS S.A.

Pilotażowa restauracja powstała w Warszawie, ale w planach jest otwarcie kilku kolejnych lokali.

Docelowo do 2012 roku ma być ich około 8, w tym nie mniej niż 4 w systemie franczyzowym.


 

W budowaniu kompleksowego systemu gastronomii restauracja Green Patio korzystać będzie ze sprawdzonych, unikalnych kompetencji, stosowanych w wagonach gastronomicznych w ramach NLO (Nowa Linia Obsługi).

 

Inwestycja ta nawiązuje do tradycji gastronomii stacjonarnej Spółki WARS, która w latach 60-tych i 70-tych prowadziła sieć ekskluzywnych restauracji.

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy