Pierwsze z cyklu trzech spotkań ze znakomitym historykiem sportowym

W niedzielę wieczorem w kawiarni Tarabuk na Browarnej w ramach akcji Klub Sportów Miejskich Skarpa wysłuchaliśmy interesującego wykładu o początkach stołecznego sportu.

2011.07.11 g. 20:57

Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży

Ponad dwa tysiące młodych ludzi bierze udział w 23. Finałach Międzynarodowej Parafiady Dzieci i Młodzieży, które trwają w Warszawie.

2011.07.11 g. 14:44

Sparta z nowym trenerem

Garść newsów, charakterystyka klubu
Młode stołeczne zawodniki od przyszłego sezonu będzie trenował Tomasz Kamuda. W zeszłym sezonie będąc asystentem w Stali Mielec zajął 7 miejsce z Plus Lidze Kobiet.

2011.07.11 g. 14:00

Gwardia poszukuje bramkarza

Zagraj w Okręgówce
Zespół z Racławickiej po wywalczeniu awansu z A Klasy do Ligi Okręgowej wciąż kompletuje swoją kadrę.

2011.07.10 g. 23:31

Robert Celiński z drugim medalem MŚ Weteranów

Emocjonujący wyścig o złoto
Sobotnie zawody miał niemal identyczny przebieg jak dwa dni wcześniej. Zwycięstwo między sobą rozstrzygnęli ci sami zawodnicy.

2011.07.10 g. 23:09

Tomasz Majewski drugi w Birmingham w Diamentowej Lidze

Kolejny sukces naszego kulomiota
Złoty medalista Igrzysk Olimpijskich z Pekinu, w następnej edycji prestiżowej Diamentowej Ligi, uplasował się na drugim miejscu.

2011.07.10 g. 22:56

Polska u-19 siódmą drużyną globu Młodzieżowych Mistrzostw Świata

Niezły występ zawodników Politechniki i Polonii 2011
Polacy jak burza przeszli pierwszą fazę turnieju, zajmując w swojej grupie eliminacyjnej drugie miejsce. Schody zaczęły się jednak w dalszej fazie turnieju. W drugiej rundzie ulegli dwukrotnie Australii oraz Litwie.

2011.07.10 g. 22:16

Polska trzecim zespołem Ligi Światowej!

Historyczny brąz z udziałem zawodników PW
Reprezentacja Polski siatkarzy, po wygranej z Argentyną, zajęła historyczne 3 miejsce w Lidze Światowej.

2011.07.10 g. 02:57

Chojecka tylko 6 na mitingu w Madrycie

Brak kwalifikacji do Mistrzostw Świata
Reprezentantka Warszawianki, Lidia Chojecka, zajęła dopiero szóste miejsce w Paryżu w mityngu lekkoatletycznym Atlemiso.

2011.07.09 g. 23:35

Polska drużynowym Mistrzem Świata w Biegu na Orientację

Rodacy sporo przed Szwedami i Czechami
Podczas rozgrywanych w Wejherowie Mistrzostwach Świata Juniorów w Biegu na Orientację, reprezentacja Polski zdobyła złoty medal w sztafecie. Udział w tym sukcesie miała stołeczna dwójka, w postaci zawodnika UNTS i trenera Gwardii.

2011.07.09 g. 05:16

Świderek nowym trenerem kadry

Były gracz warszawskich klubów poprowadzi reprezentację w Mistrzostwach Europy
Były siatkarz dwóch warszawskich klubów, a od wielu lat trener, Alojzy Świderek, został nowym trenerem reprezentacji Polski kobiet.

2011.07.09 g. 04:48

Polska odpadła z Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Koszykówce

Zagra tylko o miejsca 5-8
Reprezentacja Polski koszykarzy u-19 nie zagra już o medale Mistrzostw Świata. Po porażce 75:87 z Litwą, nasi młodzi kadrowicze zagrają jedynie o miejsca 5-8.

2011.07.09 g. 03:20

Spore sukcesy byłych warszawskich zawodników w Diamentowej Lidze

Małaszyński i Paraszczyński (nowy rekord) drugi i ósmy
W kolejnej odsłonie lekkoatletycznej Diamentowej Ligi niezłe wyniki osiągnęli zawodnicy mający przeszłość w stołecznych klubach.

2011.07.09 g. 02:50

Piłkarze Mazowsza odpadają z turnieju

Tylko remis na koniec zmagań grupowych z Dolnośląskim
Niestety nie udało się młodym mazowieckim piłkarzom awansować do fazy pucharowej.

2011.07.08 g. 03:18

Startuje Klub Sportów Miejskich Skarpa

Spędz niedzielę w sportowej atmosferze
W niedzielne południe w Parku Kazimierzowskim na tyłach Uniwersytetu Warszawskiego zainauguruje Klub Sportów Miejskich Skarpa. Będzie można pograć m.in we frisbee, poleżakować, jak i posłuchać bardzo ciekawych wykładów o stołecznym przedwojennym sporcie. Start o 12.