Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Administracja

2014.04.22 g. 22:42

Dymisja wiceprezydenta Jarosława Dąbrowskiego


Prezydent m.st. Warszawy przyjęła dymisję złożoną przez wiceprezydenta Jarosława Dąbrowskiego.

Jarosław Dąbrowski - wiceprezydent Warszawy w okresie 7.06.2013-22.04.2014
 
Prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz przyjęła, złożoną w dniu dzisiejszym, dymisję wiceprezydenta Jarosława Dąbrowskiego. Urząd Miasta zebrał wstępne informacje podczas prowadzonej w urzędzie dzielnicy Bemowo kontroli i wskazują one na możliwość działania niezgodnego ze standardami obowiązującymi w Urzędzie m.st. Warszawy.

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie będzie nikogo powoływać na zwolnione w ten sposób stanowisko. Dotychczasowe obowiązki Jarosława Dąbrowskiego podzieliła pomiędzy pozostałych zastępców oraz sekretarza miasta. 
Oświadczenie Jarosława Dąbrowskiego na profilu społecznościowym:
 
Szanowni Państwo,
 
Dziś podjąłem trudna decyzję o rezygnacji z funkcji Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy. Zdecydowałem się na ten krok, by nie być obciążeniem dla Pani Prezydent i działaniom warszawskiego Ratusza, które zmieniły się zasadniczo, na korzyść mieszkańców, ok roku temu.
 
Misję swoją uważam za wypełnioną. Rozwiązałem problem dla którego zostałem do ratusza poproszony. Wygrałem sprawę warszawskich śmieci. Warszawa od sierpnia będzie miała nowy system odbioru odpadów. Dlatego łatwiej jest odchodzić. Podkreślić chce jednak, ze zawsze warto działać zgodnie ze swoimi przekonaniami i nie poddawać się szantażowi nawet wtedy gdy kosztuje to dużo.
 
Dlatego dziękuje wszystkim za wsparcie w mojej pracy we wszystkich chwilach i lepszych i gorszych.


Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy