Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Administracja

2010.06.08 g. 21:02

Warszawa w CNN

W czerwcu i lipcu Warszawa będzie promować się na kanale CNN International kampanią spotową „Visit Chopin in Warsaw”.

Wyprodukowane przez Warszawę spoty „Visit Chopin in Warsaw” będą uzupełniać programy promocyjne o Polsce przygotowane przez samą stację. Od 8 czerwca CNN będzie zapowiadać swój autorski program i-List, w którym przedstawiane są kraje warte poznania podczas turystycznych podróży.

 

W ramach programu i-List: Poland, który ruszy 28 czerwca, spot „Visit Chopin in Warsaw”, będzie prezentowany w dwóch wersjach - 30 i 15 sekundowych. Filmy promocyjne emitowane będą 325 razy w porach najwyższej oglądalności.

 

W programie i-List CNN można oglądać nowatorskie pomysły różnych państw, które oddziałują na globalne trendy w przemyśle, biznesie, technologii i kulturze. Seria ukazuje ludzi i miejsca, które zwracają na siebie uwagę zarówno w danym kraju, jak i za granicą.

 

Spot „Visit Chopin in Warsaw” to film promujący Warszawę i zachęcający do odwiedzenia miasta, w którym genialny kompozytor mieszkał przez 20 lat, i w którym można oglądnąć pamiątki i miejsca z nim związane. Z kampanią w tv połączona jest akcja wyświetlania ponad 1 700 000 chopinowskich bannerów na dedykowanych na Europę stronach internetowych należących do CNN.

 

Warszawa już kilka razy promowała się w CNN. W 2007r. stolica  pokazała się na stronach internetowych CNN, pod hasłem: Sights and Sounds. Strona miała milion odsłon. W 2008r. Warszawa zaprezentowała się w pierwszym spocie nakręconym przez CNN oraz sponsorowała prognozę pogody pod hasłem Warsaw – whatever the weather. W połowie 2009r. CNN ponownie emitowała spot o Warszawie, a w grudniu tego samego roku dzięki współpracy z MSZ i Biurem Obchodów Chopin 2010, pokazano spot „Visit Chopin in Warsaw”. Grudniowa akcja była tak zwanym odliczaniem do Roku Chopinowskiego 2010. Spot „Visit Chopin in Warsaw” pokazywany jest w CNN także w tym roku.

 

 

Źródło: Urząd m.st. WarszawyAutor:
Opublikowal: Mateusz Romian
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy