Bramki: Włodarczyk 2, Saganowski, Smoliński

Bramka: Karwan

Mazowsze Grójec 3:2 (1:2).
Bramki: Djoković, Smoliński, Zjawiński.

Inauguracja sezonu wiosennego przy Łazienkowskiej odbyła się 5 marca w iście zimowej aurze.
W 1/8 Pucharze Polski Legia pokonała Górnik Zabrze 1:0 po pięknej bramce Bartosza Karwana (podanie Włodarczyka) z główki.
Pomimo intensywnych opadów śniegu mecz się odbył, ponieważ na stadionie została zainstalowana podgrzewana murawa (jedyna oprócz stadionów Wisły i Groclinu).
Dopisała również publiczność, która zjawiła się w liczbie 6000 osób i około 250 kibiców Górnika.
Mecz rewanżowy stanął jednak pod znakiem zapytania, ponieważ obiekt w Zabrzu jest kompletnie zasypany...

Meczem z Pogonią Szczecin rozpoczęto inauguracje ekstraklasy w stolicy.
Legia wygrała pewnie 3:0 po bramkach Saganowskiego (48’), Włodarczyka (70’) i Kiełbowicza (75’), po przeciętnej pierwszej połowie, w drugiej zagrała bardziej skoncentrowana i co najważniejsze skuteczniej.
8000 tys. kibiców (w tym 600 z zaprzyjaźnionego Szczecina) stając po kolana w śniegu głośno dopingowały obydwie drużyny.
Niestety nie udało się zmniejszyć 8 punktowej straty do lidera ligi Wisły Kraków, która po przeciętnym meczu pokonała u siebie słabiutki GKS Katowice 1:0, po bramce Zieńczuka w 12 minucie.

Widzowie na stadionie byli świadkami jeszcze jednej inauguracji, nowego zegara.

Wzorem poprzedniej rundy również i w obecnej rundzie wiosennej sezonu 2004/2005 Zarząd Legii Warszawa w porozumieniu z Zarządem MZA będzie organizował przed każdym meczem i po meczu autobusowe linie specjalne dla naszych kibiców.
Każdorazowo na dwie godziny przed meczem autobusy specjalne są podstawiane na pętlach: Centrum Handlowe Marki, Tarchomin Buków, Rembertów Szatkowników, Ursynów Płd., Pętla Okęcie, Kleszczowa R 11, Pętla Nowe Bemowo, Pętla Huta.
Następnie na 15 minut przed końcowym gwizdkiem meczu są podstawiane w rejonie stadionu.